Оглас - Производ » затворен
НедвижностиСтанови\Апартмани

STANOVI ZA IZDAVANJE

СЕ ИЗНАЈМУВА
oд: /
до: /

Инфо:
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI CITYLIFE IZDAVA STANOVI VO SKOPJE :

1. STAN VO LEPTOKARIJA SO EDNA SPALNA SOBA,NAMESTEN SO ODDRZAN I FUNKCIONALEN MEBEL.STANOT E VEDNAS VSELIV.CENA 200 EVRA

2. STAN VO TAFTALIDZE DEL OD KUKA SO POSEBEN VLEZ I SO EDNA SPALNA SOBA, STANOT E CELOSNO OPREMEN I E SO ODDRZAN NO UBAV MEBEL.CENA 130 EVRA

3. GARSONJERA KAJ VARDAR MEBEL CELOSNO OPREMENA - CENA 130 EVRA

4.STAN VO NAS. KAPISTEC OD 60 M2 STANOT E CELOSNO NAMESTEN. CENA 170 EVRA.

ANETA - 071839308
BETI - 070736350
за Е-продавницата:
Адреса: Ul. Vasil Glavinov 3/5 - 2
Локација: Скопје - Центар
Контакт:
e-mail: e.citylife@gmail.com
072 606 552
 

 

 

 

Како да купам?
1
Црвеното копче "КУПИ" ве носи на страната со кошничка, каде што е потребно да ги внесете вашите податоци, како и адресата на достава на производот.
2
Следниот чекор е внесувањето на вашата картичка.
Во соодветните полиња внесете ги бројот на картичката, името, презимето и датумот на важност, а во полето CVV2/CVC2 внесете ги трите бројки кои се наоѓаат на задната страна од картичката

По стискањето на "Продолжи" и потврдата, вашиот производ ќе биде платен и ќе бидете редиректирани на страната од каде што ќе можете да го испечатите вашиот купон.

Картичкото процесирање се одвива во соработка со Уни-Банка и CaSys International.
Поддржани се картичките Master Card, Maestro, VISA/VISA electron, MK Domestic Card и Diners Club.
3
Вршиме достава до дома за дополнителни 120 денари до сите градови (во период од еден работен ден).
Цената на доставата не е вклучена на производот и истата се плаќа на доставувачот откако ќе ви го достави производот.
Bond.mk гарантира враќање на платениот износ доколку производот не биде испорачан од продавницата
Трошоците за достава не се вклучени во цената на производот и тие се плаќаат при достава на врата.
Времето на достава изнесува околу еден работен ден.

Ценовник:
- до 1кг: 120 денари
- од 1 до 10кг: 150 денари
Bond.mk е одлична можност за продажба на вашите производи и промоција на вашата фирма
контактирајте нè:
email: contact@bond.mk
тел: 070 784 404